JEEP SAFARİ TURLARI

TUR TÜRÜ

Aktivite

SÜRESİ

2 Saat veya 4 Saat

ÜCRETE DAHİL

Şoför

DETAYLI BİLGİ İÇİN

KAPADOKYA JEEP SAFARI TURLARI

Kapadokya'nın en eğlenceli aktivitelerinden biridir.

Jeep Safari, maceraperestler için mutlak bir zorunluluktur. Sizi maceralı, manzaralı ve eğlence dolu bir yolculuğa çıkaracağız. Gizli güzelliğin en etkileyici noktalarını keşfetmenin en iyi yollarından biridir Jeep Safari.

 

 

Deneyimli şoförler tarafından kullanılan jiplerinizde muhteşem manzaralar, güzel vadiler, muhteşem peribacaları ve el değmemiş doğanın tadını çıkaracaksınız. Jeep Safari, Kapadokya'nın en iç güzergâhlarında muhteşem bir safari ve off-road turu yapar.

Jeepler sizi gizli yerlerden, engebeli yollardan geçirecek, bozulmamış muhteşem bir manzara keşfetme fırsatı sunar.  En güzel ve en gizli köşeleri keşfederken Kapadokya'yı eşsiz bir şekilde deneyimleyeceksiniz. Turumuz aynı zamanda eğlenceli  maceradır.

Gündoğumu Jeep Safari Turu

Bu tur, Kapadokya'nın panoramik manzarasında gün doğumundan hemen önce başlar. Yolcular, gökyüzüne doğru süzülen sayısız sıcak hava balonunu izleme ve gün doğumunun çarpıcı fotoğraflarını çekme şansına sahip oluyor.

Özgürlük Jeep Safari Turu:

Bu tur günün herhangi bir saatinde yapılabilir. Yolcular, programları gündoğumu veya günbatımı turlarına uymadığı takdirde bu seçeneği seçebilirler.

 

Günbatımı Jeep Safari Turu:

Bu tur gün batımından yaklaşık 2,5 saat önce başlar. Tur, gün batımından hemen önce, Kapadokya'nın büyülü gün batımı manzarasında yolcuların keyfini çıkarabileceği Kapadokya'nın panoramik manzarasında sona eriyor.

Jeep Safari Rotası: Normal Tur (2 saat) Gündoğumu ve Özgürlük Turu: Kızıl Vadi Panoramik Manzara Noktası,  Ortahisar Kalesi Panoraması Pancarlık Kilisesi

Günbatımı Turu: Pancarlık Kilisesi ,Ortahisar Kalesi Panorama, Üzengi veya Şahin Tepesi,  Kızıl Vadi günbatımı  Panoramik Gözlem Noktası

Jeep Safari Tours Cappadocia

Jeep Safari Tours Cappadocia

Uzun Tur (4,5 saat) Gündoğumu ve Özgürlük Turu:

1. Uchisar Kalealtı, 2. Aşk Vadisi, 3. Rose Valley, 4. Kılıçlar Vadisi, 5.Ortahisar Panorama, 6.Pancarlık Kilisesi, 7.Şahintepesi 8. Zindan Tepesi

Viewpoint Gün Batımı Turu:

1.İbrahimpaşa Köyü 2.Ortahisar Kalesi Panorama Manzara Noktası 3.Pancarlık Kilisesi , 4.Kızıl Vadi Panoramik Noktası

ÖN REZERVASYON

  Bölge Aktiviteleri

  GÜNLÜK TURLARIMIZ

  BALON TURU

  KIRMIZI TUR

  YEŞİL TUR

  MAVİ TUR